sestdiena, 2018. gada 24. novembris

Balso par kristīgām un ģimenes vērtībām

Petīcija par kristīgām un ģimenes vērtībām.
Saliedētas un stipras valsts pamats ir stipra ģimene. Tomēr šobrīd valstī vērojama organizāciju darbība, kura uzspiež bērnu seksualizāciju, dzimumneitrālu audzināšanu un Dieva vārda izņemšanu no izglītības programmām.
Paraksties par kristīgām un ģimenes vērtībām portālā:

trešdiena, 2018. gada 21. novembris

trešdiena, 2018. gada 14. novembris

piektdiena, 2018. gada 9. novembris

svētdiena, 2018. gada 28. oktobris

sestdiena, 2018. gada 20. oktobris

pirmdiena, 2018. gada 15. oktobris

Pateicības pasākums "Īedzīvotāji veido sakoptāku vidi"

13.oktobrī Druvvaldis un Zigurds saņem sertifikātu par Nobrauktuves būvēšanu pie baznīcas!

pirmdiena, 2018. gada 17. septembris

Bīskaps Hanss Martins Jensons 30.septembrī

30. septembrī pl.10:00 Vecumnieku draudzē viesosies un dievkalpojumu vadīs LELB Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons.

pirmdiena, 2018. gada 3. septembris

sestdiena, 2018. gada 11. augusts

ceturtdiena, 2018. gada 2. augusts

trešdiena, 2018. gada 1. augusts

Izstāde "Par dzīvību"

Šī ceļojoša izstāde tika izveidota 2012.gadā. Pirmo reizi šī izstāde bija redzama Vecrīgā, netālu no Brīvības pieminekļa. Kopš tā laika, tā ir ceļojusi pa dažādām Latvijas pilsētām. Tagad tā ir nonākusi Vecumnieku novadā. Lai gan kopš tā laika abortu skaits Latvijā ir samazinājies, uz aizbraukušo cilvēku rēķina, tomēr, mākslīgie aborti vēl joprojām ir liela problēma mūsu zemē.
Ikvienam bērnam ir tiesības piedzimt un dzīvot – ne tikai pareizajiem, veselajiem un vecāku gaidītajiem. Visi izcilākie prāti, zinātnieki, rakstnieki, mākslinieki, mūziķi un prezidenti reiz ir bijuši īkšķa garuma mazuļi savas mātes miesās. Viņu prāts, dotības, īpašās spējas, spēks un izskats netika pēkšņi pievienots grūtniecības ceturtajā mēnesī. Tas bija un radās brīdī, kad savienojās viņu mātes un tēva šūnas. Mēs visi jau BIJĀM tieši šajā brīdī.
Vai mums ir tiesības lemt par cita cilvēka dzīvību? Vai mēs paši būtu ar mieru, ka kāds cits izlemj – dzīvot mums vai nedzīvot? Varbūt tieši tas bērniņš, kura pieteikšanās pasaulē viņa mātei šķiet kā kārtējais dzīves pārbaudījums, vēlāk būs viņas lielākais lepnums un prieks. Varbūt tieši tas bērniņš liks pasaulei aizturēt elpu ar savām spējām un talantiem zinātnē, mākslā un mūzikā.
Aborts ir nedzimuša bērna dzīvības atņemšana! Lai gan mūsu valstī tas ir atļauts, lielākajā daļā pasaules valstu tas ir aizliegts. Viens no desmit Dieva dotajiem baušļiem ir: Tev nebūs slepkavot! Pat ja mūsu valsts atļauj nedzimušu bērnu slepkavību, tas vēl joprojām ir smags grēks pret Dievu un pret šo bērniņu, kas abortā tiek nogalināts.
Mēs nenosodām nevienu sievieti, kurai ir veikts aborts. Ir saprotams, ka apstākļi un notikumi var būt ļoti smagi, kas noveduši līdz šāda nopietna un neatgriezeniska lēmuma pieņemšanai. Bet, lai gan mēs nenosodām, tas neatceļ Dieva sodu. Mēs esam par izglītota lēmuma pieņemšanu. Mēs esam par to, lai katra sieviete, kuri domā par abortu, pirms šī nopietnā lēmuma uzzinātu, ko tieši viņa taisās darīt, par visām sekām, laicīgām un mūžīgām, tuvākām un tālākām; galīgajam lēmumam paliekot katras sievietes pašas ziņā.
Ko darīt, ja kāds reiz ir veicis abortu? Pats svarīgākais ir meklēt Dieva piedošanu, kas var dāvāt sirdsmieru pēc izdarītā grēka. Kristus Baznīcas galvenā misija šeit virs zemes ir palīdzēt cilvēkiem mantot grēku piedošanu, izlīgumu ar Dievu un līdz ar to arī debesu valstību.
Vecumnieku, Valles un Bārbeles baznīcas mācītājs Roberts Otomers aicina nākt uz grēksūdzi, izrunāties un lūgt Dieva piedošanu par šo grēku, lai varētu saņemt grēku piedošanu.
Māc. Roberts Otomers, tel. 26727483, roberts.otomers@inbox.lv

Baznīcu nakts 1.jūnijā

18:00 Kokļu mūzikas koncerts

Piedalās:

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblis “Vīzija” (vadītāja Inese Krauce), Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblis “Skandīne” (vadītāja Kristīne Jeronoviča), Darja Baranova (flauta), muzikālās darbnīcas čellists Andris Vītols.

19:30 Amatierteātra "Vecmuiža" izrāde "Putni atlidos saullēktā..." (autore un režisore V.Petruševica)

• Visa vakara garumā būs iespēja uzkāpt baznīcas tornī!
  • Viktorīna, kuras uzvarētāji dabūja Bībeles dāvanā!