ceturtdiena, 2024. gada 28. marts

trešdiena, 2024. gada 14. februāris

otrdiena, 2024. gada 6. februāris

Ziemas nometne "Satekās"

Ziemas nometne "Satekās" 26. un 27.janvārī šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 55 dalībnieki no Vecumniekiem, Stelpes, Misas, Iecavas, Valles un Rīgas, kas pārdomāja lūgšanas nozīmi ikdienā un arī nodarbību laikā viens par otru aizlūdza.

Senioru pasākums 16.janvārī

Skolēnu iesvētības 31.decembrī

APSVEICAM!

30./31.decembrī Vecumnieku baznīcā ielaužas zagļi

Naktī no 30. uz 31. decembrī Vecumnieku baznīcā ielauzušies zagļi, kas izvandija visu sakristeju, meklējot naudu, bet to neatraduši, nozaga 5 vīna pudeles. Bet lielākais zaudējums baznīcai nodarīts sabojājot antīko durvju slēdzeni un lampu pie baznīcas durvīm. Šajā pat naktī zagļi bija paviesojušies arī Baldones luterāņu baznīcā un Skaistkalnes katoļu baznīcā.

1.decembrī notika pirmās Bauskas novada lūgšanu brokastis

Īslīces kultūras namā piektdien, 1. decembrī, aizritēja pirmās Bauskas novada Lūgšanu brokastis. Tās organizēja pārstāvji no Bauskas novada tradicionālajām konfesijām: luterāņu, katoļu, baptistu un Vasarsvētku draudzes. Šo Lūgšanas brokastu tēma bija ģimene.Tās vadīja Roberts Otomers, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Bauskas iecirkņa prāvests.

Vairāk lasiet sadaļā Raksti.

ceturtdiena, 2024. gada 4. janvāris